MENU

Výměna vstupenek

Vážení návštěvníci,

pokud máte zakoupenou vstupenku do Planetária Praha na období, kdy bylo v souvislosti s koronavirem zavřeno, nabízíme vám následující možnosti:

  1. Zakoupené vstupenky lze využít na kterékoliv standardní představení v planetáriu (vyjma speciálních akcí – koncerty atd). Stačí si vybrat datum a představení a my vám připravíme rezervaci.
  2. V hodnotě zakoupených vstupenek vám nabízíme jako kompenzaci dárkové poukazy, které platí na jedno standardní představení v planetáriu (vyjma speciálních akcí – koncerty atd.) a také jednu návštěvu některé z našich hvězdáren (Štefánikova hvězdárna na Petříně nebo Hvězdárna v Ďáblicích). Dárkový poukaz platí 6 měsíců a můžete si jej vyzvednout na pokladně planetária až bude znovu otevřeno).

 

Dejte nám, prosím, vědět, o kterou variantu máte zájem, a to prostřednictvím e-mailu na adresu planetarium@planetum.cz.

V případě představení Biosphere + INITI nebo Distant Bells zůstávají vaše vstupenky v platnosti a budete je moci využít na představení, která se budou konat v náhradním termínu, který bude zveřejněn na našich webových stránkách.

Představení ROBOT KOCH: Sphere se přesouvá na 15. 10. 2020.

Pokud vlastníte dárkový poukaz, jehož platnost končí v době, kdy byla naše střediska zavřená, platnost poukazu se automaticky prodlužuje.

Děkujeme za pochopení.